KERKDIENSTEN ST. SEBASTIANUSPAROCHIE

EN CLUSTER ROERSTREEK

Zondag 13 oktober: 28e Zondag door het jaar.

10.00 uur H. Mis met samenzang.

Int.      -Pierre en Elly Engelen-Biermans.

            -Jac en Mien Storms-Engelen en zoon Jan.

            -Jan Roumen en Stien Roumen-Croonenberg.

09.30 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

11.15 uur H. Mis in Melick.

14.00 uur Geloof en Licht in Melick.

17.00 uur Gregoriaanse Vespers in de basiliek in St Odiliënberg.

Maandag 14 oktober:

08.00 uur H.Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in Posterholt.

Dinsdag 15 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 H. Mis in de kapel van zorgcentrum Bosscherhof.

Int.      -Christiaan Pillaerds en Gertrudis Koelen.

            -Bѐr Lechner.

Woensdag 16 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

Donderdag 17 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in Melick.

Vrijdag 18 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

Zaterdag 19 oktober:

15.00 uur H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het 40-jarig Huwelijksjubileum van Leny en Leon van Vlodrop-van Helden, m.m.v. Gemengd Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Hans Hoffman.

Int.      -Pierre en Mia van Helden-Weeres, Thei en Lenie van Vlodrop-Heuts, Petra en Frans Delissen-van Helden en Huub Engelen.

 

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

18.00 uur H. Mis in Vlodrop.

19.00 uur H. Mis in Posterholt.

 

Lectoren:

13 oktober: Elly Veens-Hawinkels.

20 oktober: Leny van Vlodrop.

Misdienaars/Acolieten:

13 oktober: Elly Veens-Hawinkels en Tom Thissen.

19 oktober: Quint van Vlodrop en Tom Thissen.

20 oktober: Quint van Vlodrop en Lisa Jongen.

Parochieagenda:      

16 oktober: Kerk poetsen vrijwilligers: - 8.30 uur.

23 oktober: 3e Vormsel-les in het parochiebureau – 19.00-20.15 uur.

29 oktober: Cluster brede geloofsverdiepingsavond voor ouders van Communicanten en Vormelingen in Cultureel Centrum de Beuk Nieuw Holsterweg 25 te Posterholt – 20.00 uur.

30 oktober: Vergadering bestuur kerkelijk zangkoor in het parochiebureau – 11.00 uur.

2 november: KKK Vrijwilligers – 9.00 uur.

6 november: 4e Vormsel-les in het parochiebureau – 19.00-20.15 uur.

8 november: Ziekencommunie.

10 november: Vrijwilligersfeest in de Harch – aansluitend aan de H. Mis van 10.00 uur.

 

 

KERKDIENSTEN ST. SEBASTIANUSPAROCHIE

EN CLUSTER ROERSTREEK

Zondag 6 oktober: 27e Zondag door het jaar.

10.00 uur H. Mis m.m.v. Gemengd Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Hans Hoffman, met koffiedrinken na de H. Mis.

Int.      -Gest. Jrd. Jac Rutten en Marie Rutten- de Groot.

            -Gest. Jrd. Mia Vergoossen-Poolen.

            -Gest. Jrd. Henricus en Maria Wersom-Roumen.

            -Gest. Jrd. Maria Biermans-van Helden en tevens voor Lei Biermans.

            -Jrd. Lies Smeets-van Helden en tevens voor Wiel Smeets.

-Jan Heemels vanwege zijn verjaardag (coll.).

            -Lies Maessen-Pollaert vanwege het koor.

           

09.30 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

11.15 uur H. Mis in Melick.

17.00 uur Gregoriaanse Vespers in de basiliek in St Odiliënberg.

Maandag 7 oktober:

08.00 uur H.Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in Posterholt.

Dinsdag 8 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 H. Mis in de kapel van zorgcentrum Bosscherhof.

Int.      -Overleden ouders Keybeck-Cuijpers en kinderen.

            -Pater Sef Heidendael AA.

Woensdag 9 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

Donderdag 10 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

19.00 uur H. Mis in Melick.

Vrijdag 11 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

Zaterdag 12 oktober:

08.00 uur H. Mis in St. Odiliënberg.

18.00 uur H. Mis in Vlodrop.

19.00 uur H. Mis in Posterholt.

 

Lectoren:

6 oktober: Fred Thissen.

13 oktober: Elly Veens-Hawinkels.

Misdienaars/Acolieten:

6 oktober: Alex en Nienke van der Schaaf.

13 oktober: Elly Veens-Hawinkels en Thom Thissen.

Parochieagenda:      

4 oktober: Ziekencommunie.

5 oktober: KKK-vrijwilligers – 9.00 uur.

16 oktober: Kerk poetsen vrijwilligers: - 8.30 uur.

23 oktober: 3e Vormsel-les in het parochiebureau – 19.00-20.15 uur.

29 oktober: Cluster brede geloofsverdiepingsavond voor ouders van Communicanten en Vormelingen in Cultureel Centrum de Beuk Nieuw Holsterweg 25 te Posterholt – 20.00 uur.

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com